info@topebike.sk   00421 918727755

Crussis Akceleračná páčka na elektrobicykle

Crussis Akceleračná páčka na elektrobicykle

17.99€
Dostupnosť: skladem
EAN: 8595640700981

Akceleračná páčka (akcelerátor) pre mestské elektrobicykle Crussis. Umožňuje jazdu bez nutnosti šliapania.

Dôležité upozornenie:

Kúpou tohoto produktu berie zákazník na vedomie, že v dôsledku dodatočnej montáže akceleračnej páčky na elektrobicykel CRUSSIS tento elektrobicykel prestane spĺňať požiadavky stanovené normou ČSN EN 15194+A1 pre bicykle asistenčným elektrickým pohonom. Pomocný elektrický pohon totiž môže byť podľa normy ČSN EN 15194+A1  v činnosti jedine pri súčasným šliapaní, pričom bez šliapania sa dá aktívne spustiť a využívať len pri tlačení alebo rozbehu do maximálnej rýchlosti 6 km/h.

Dodatočnou montážou akceleračnej páčky sa tak elektrobicykel stáva nespôsobilým pre prevádzku na pozemných komunikáciách, vyhradených cyklocestách a trasách určených výhradne pre bicykle.

Súčasne zákazník berie na vedomie, že elektrobicykel nie je konštruovaný pre jazdu jedine s využitím pomocného elektrického pohonu, a preto pri nej dochádza  k nadmernému opotrebovaniu pohonného ústroja elektrobicykla a k výraznému znižovaniu životnosti batérie. Prípadné nároky z porúch vzniknutých týmto spôsobom jazdy preto nebudú považované za oprávnené.

Upozornenie: Akceleračnú páčku je možné namontovať jedine na mestské elektrobicykle s pohonom v zadnom náboji.

Výrobca
Crussis
Pridajte hodnotenie produktu