info@topebike.sk   00421 918727755

Elektrická kolobežka Street Surfing VOLTAIK SRG 250 čierna

Elektrická kolobežka Street Surfing VOLTAIK SRG 250 čierna

288.08€
EAN: 813398026510

Elektrická kolobežka Voltaik vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. Obe 8,5 "ANTI DEFEKT kolesá vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu. Vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmemu jej zložíte či rozložíte do 2 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 110 cm a hmotnosti 12 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovanom LCD displeji môžete sledovať základné informácie o kolobežke ako je aktuálna rýchlosť, stav batérie, indikáciu pripojenie cez bluetooth k mobilnému telefónu, jazdný režim v akom sa kolobežka nachádza a indikáciu osvetlenia. Tlačidlom na hornej strane displeja môžete prepínať medzi 2 jazdnými režimami pre obmedzenie max. Rýchlosti a zapínať osvetlenie.

Po pripojení kolobežky k mobilnému telefónu cez mobilnú aplikáciu VOLTAIK možno sledovať informácie o kolobežke ako sú: celková prejdená vzdialenosť, aktuálny prejdená vzdialenosť, nastavovať maximálna rýchlosť v jazdných režimoch, nastaviť aj rýchlosť pri ktorej dôjde k zapnutiu tempomatu. Kolobežku možno tiež zamknúť proti nechcené manipulácii vr. zadanie vlastného PIN.

Kolobežka je vodeodolná a prachuvzdorná podľa štandardu IP65 a je možné s ňou tak jazdiť aj za dažďa.

Batérii Li-Ion 6 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za približne 4 hodiny. S kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 20 km. Celková vzdialenosť je závislá od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možné na kolobežke dôjsť aj odstrkovaním s vypnutým motorom.
Kolobežka je vybavená funkciou inteligentného znižovania výkonu pred úplným vybitím. V tomto rezervnom režime postupne znižuje rýchlosť a dáva tak jazdcovi informáciu, že je potrebné ju nutne dobiť. Batériu ale nenechá v jednom okamihu úplne bez energie.

Výkonné predné LED svetlo dostatočne osvetlí priestor pred kolobežkou aj pri rýchlosti 25 km / h. Spolu so zadným svetlom s integrovanou odrazkou, predné bielu a bočnými oranžovými odrazkami môžete jazdiť bezpečne aj za tmy. Kolobežku spoľahlivo zastavíte duálny brzdou. Počas brzdenia zadnou kotúčovou brzdou sa automaticky aktivuje aj predná elektronická brzda, čo zvyšuje účinnosť brzdenia a znižuje opotrebenie brzdových doštičiek. Pri stlačení brzdovej páčky sa navyše výstražne rozbliká zadné brzdové svetlo.

Rám kolobežky vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka a magnézia znesie zaťaženie až 120 kg. Spĺňa tak prísne bezpečnostné normy. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 14 rokov.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 250 W
Kapacita batérie: 6 Ah / 36 V
Max. rýchlosť: 25 km / h
Dojazd na 1 nabitie: až 20 km
Rýchlosť nabíjania: 4-5 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 12 kg
Veľkosť pneu: 8,5 "
Rozložená kolobežka rozmery: 105 x 44 x 108 cm
Zložená kolobežka rozmery: 105 x 44 x 48 cm
Šírka riadidiel: 44 cm
Výška riadidiel: 107 cm
Výška jazdca: 145 - 185 cm
Rozmer nášľapu: 14,5 x 40cm
Výška nášľapu: 14,5 cm
Svetlá výška: 8,5 cm
Druh pneu: 2x bezdušové machové bez rizika defektu
Brzda: duálny - zadná kotúčová spolu s prednou elektronickou

 
Výrobca
Street Surfing
Pridajte hodnotenie produktu