info@topebike.sk   00421 918727755

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela

615.00€
EAN: 8594192730675

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom jej zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri hmotnosti 17,3 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Bezúdržbový motor s ohromujúcim výkonom 500 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimy pre obmedzenie max. Rýchlosti . Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredná cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly cca 35 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriace váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat , ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batérii Li-Ion 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách jej tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšie aj dlhšie; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním is vypnutým motorom.

Na transreflexním displejiskvele čitateľným aj na priamom slnku či v nocimůžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojace kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

S kovovým svetlom o výkone 400 lumenov a dosvitom 10 metrov už nebudete potrebovať žiadne dodatočné osvetlenie ani pri vyššej rýchlosti. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky .
Kolobežku zastavíte zadnou kotúčovou brzdou .

Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripy je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 48 cm dlhom a 15 cm širokom nášľapu sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou.

Pneu s priemerom 8 "(predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný a zadný tlmič znižuje nepríjemné vibrácie počas jazdy. Kolesá sú chránené blatníky.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 500 W
Kapacita batérie: 13 Ah / 48 v
Max. rýchlosť: 35 km / h
Dojazd na 1 nabitie: 35 km
Rýchlosť nabíjania: 6 - 7 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 17,3 kg
Veľkosť pneu: 8 "(20,3 cm)
Druh pneu: predné nafukovacie, zadné pevné
Brzda: zadná kotúčová

OSTATNÉ PARAMETRE:
Tempomat
Multifunkčný displej s Transflektívny vrstvou napájaný centrálnej batériou
Zvonček
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálne batérií
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnej batériou
3 rýchlostné režimy: približne 15/25/35 km / h
Odporúčaný vek: 16+
Výška jazdca: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 95 - 125 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 55 cm
Šírka nášľapu: 15 cm
Dĺžka nášľapu: 48 cm
Výška nášľapu - horná: 15 cm
Výška nášľapu - svetlá: 8 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 125 x 55 x 110 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 105 x 17 x 40 cm
Skladacia mechanizmus
Stojanček
Blatníky
Dvojdielny predné ráfik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Predný tlmič
Zadný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 48 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 9,5 ° (17%)
Nabíjačka súčasťou balenia

Výrobca
City Boss
Pridajte hodnotenie produktu