info@topebike.sk   00421 918727755

Elektrická kolobežka City Boss GV5 čierna

Elektrická kolobežka City Boss GV5 čierna

768.85€
EAN: 8594192730590

Elektrická kolobežka City Boss GV5 je skvelou voľbou na cesty po meste či na výlet do prírody. S dvojito isteným skladacím mechanizmom jej zložíte či rozložíte do 8 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 116 cm a hmotnosťou 22 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Skladací mechanizmus možno po opotrebení nastaviť a odstrániť tak prípadnú nežiaduce vôľu v riadení.

Bezúdržbový motor 500 W svižne zrýchľuje dokonca pri 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Predné aj zadné tlmiče znižujú nepríjemné vibrácie a kolobežka je tak vhodná aj do mierneho terénu.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimy pre obmedzenie max. RýchlostiPo zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre začiatočníkov či jazdu za zhoršených jazdných podmienok; stredná cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly cca 35 km / h - pre svižnú jazdu na rovných úsekoch šetriace váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat , ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať v servisnom menu.

Batérii Li-Ion 15,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 6 - 7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km- pri kratších cestách jej tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšie aj dlhšie; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním is vypnutým motorom.

Na transreflexním displeji skvele čitateľným aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokoncanabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojace kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Kovové svetlo s výkonom 400 lumenov a dosahom 10 metrov vám bezpečne osvieti cestu aj za tmy. K vyššej bezpečnosti tiež prispieva farebné ambientné podsvietenie spodného rámu, ktoré sa spína spolu so svetlami. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky a animovaných smerových svetiel . Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo .
Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislú zadnej a prednej mechanickou kotúčovou brzdou, ktorá je navyše podporovaná brzdou elektronickú . robustný rámkolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 150 kg . S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripy je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 200 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na priestrannom nášľapu sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.
Kolobežku možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 2,5 "(6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú ik vlhkému povrchu. Kolesá sú chránené odolnými blatníky.
Vďaka dvojitým ráfikom možno Pichl dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka je certifikovaná podľa smernice CE 2006/42 / EC.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 500 W
Kapacita batérie: 15,4 Ah / 48 V
Max. rýchlosť: 35 km / h
Dojazd na 1 nabitie: 35 km
Rýchlosť nabíjania: 6 - 7 h
Max. nosnosť: 150 kg
Hmotnosť: 22 kg
Veľkosť pneumatiky: 10 x 2,5 "(25,4 x 6,4 cm) - rozšírené
Druh pneu: 2x nafukovacie
Brzda predná a zadná: kotúčová

OSTATNÉ PARAMETRE:
Tempomat
Multifunkčný displej s Transflektívny vrstvou napájaný centrálne batérií
Klaksón
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
Brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
Ambientná podsvietenia spodného rámu
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnej batériou
3 rýchlostné režimy: približne 15/25/35 km / h
Odporúčaný vek: 16+
Výška jazdca: 150 - 200 cm
Výška riadidiel od nášľapu : 67 - 98 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 61 cm
Šírka nášľapu: 20 cm
Dĺžka nášľapu: 54 cm
Výška nášľapu - horná: 21 cm
Výška nášľapu - svetlá: 13 cm
Rozmery rozloženej kolobežky (dxvx š): 120 x 117 x 61 cm
Rozmery zložené kolobežky (dxvx š): 116 x 42 x 26 cm
Skladacia mechanizmus
Stojanček
Dvojdielne ráfiky pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Blatníky
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 48 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. otáčky motora: 1280 / min.
Max. krútiaci moment: 25 Nm
Max. stúpanie: 9,5 ° (17%)
Nabíjačka súčasťou balenia

Výrobca
City Boss
Pridajte hodnotenie produktu