info@topebike.sk   00421 918727755

Elektrická kolobežka City Boss GV4 biela

Elektrická kolobežka City Boss GV4 biela

672.69€
EAN: 8594192730651

Elektrická kolobežka City Boss GV4 je skvelou voľbou na cesty po meste či na výlet do prírody. S dvojito isteným skladacím mechanizmom jej zložíte či rozložíte do 8 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 116 cm a hmotnosťou 20 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Skladací mechanizmus možno po opotrebení nastaviť a odstrániť tak prípadnú nežiaduce vôľu v riadení.

Predné aj zadné tlmiče znižujú nepríjemné vibrácie a kolobežka je tak vhodná nielen na hladký asfalt.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimy pre obmedzenie max. Rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre začiatočníkov či jazdu za zhoršených jazdných podmienok; stredná cca 22 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly cca 30 km / h - pre svižnú jazdu na rovných úsekoch šetriace váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať v servisnom menu.

Batérii Li-Ion 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5 - 6 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 25 km - pri kratších cestách jej tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšie aj dlhšie; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexním displeji skvele čitateľným aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojace kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Kovové svetlo s výkonom 400 lumenov a dosahom 10 metrov vám bezpečne osvieti cestu aj za tmy. K vyššej bezpečnosti tiež prispieva farebné ambientné podsvietenie spodného rámu, ktoré sa spína spolu so svetlami. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky a animovaných smerových svetiel. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.
Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislú zadnej a prednej mechanickou kotúčovou brzdou, ktorá je navyše podporovaná brzdou elektronickú. Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripy je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 200 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na priestrannom nášľapu sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.
Kolobežku možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 2,5 "(6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú aj k vlhkému povrchu. Kolesá sú chránené odolnými blatníky.
Vďaka dvojitým ráfikom možno Pichl dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka je certifikovaná podľa smernice CE 2006/42 / EC.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 400 W
Kapacita batérie: 13 Ah / 36 V
Max. rýchlosť: 30 km / h
Dojazd na 1 nabitie: 25 km
Rýchlosť nabíjania: 5 - 6 h
Max. nosnosť: 150 kg
Hmotnosť: 20 kg
Veľkosť pneumatiky: 10 x 2,5 "(25,4 x 6,4 cm) - rozšírené
Druh pneu: 2x nafukovacie
Brzda predná a zadná: kotúčová

OSTATNÉ PARAMETRE:
Tempomat
Multifunkčný displej s Transflektívny vrstvou napájaný centrálnej batériou
húkačka
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
Brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
Ambientné podsvietenie spodného rámu
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnej batériou
3 rýchlostné režimy: približne 15/22/30 km / h
Odporúčaný vek: 16+
Výška jazdca: 150 - 200 cm
Výška riadidiel od nášľapu: 67 - 98 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 61 cm
Šírka nášľapu: 20 cm
Dĺžka nášľapu: 54 cm
Výška nášľapu - horná: 21 cm
Výška nášľapu - svetlá: 13 cm
Rozmery rozloženej kolobežky (d x v x š): 120 x 117 x 61 cm
Rozmery zložené kolobežky (d x v x š): 116 x 42 x 26 cm
skladací mechanizmus
stojanček
Dvojdielne ráfiky pre jednoduchú výmenu duše a pneu
blatníky
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 36 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. otáčky motora: 950 / min.
Max. krútiaci moment: 20 N.m
Max. stúpanie: 8 ° (14%)
Nabíjačka súčasťou balenia

Výrobca
City Boss
Pridajte hodnotenie produktu