info@topebike.sk   00421 918727755

Elektrická kolobežka Street Surfing VOLTAIK ION 400 šedá

Elektrická kolobežka Street Surfing VOLTAIK ION 400 šedá

461.15€
EAN: 813398026534

Elektrická kolobežka Voltaik vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. Obe 10 "ANTI DEFEKT kolesá vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu. Zadné koleso je navyše vybavené dvojitým odpružením a kolobežka Vás tak pohodlne prenesie aj cez drobné nerovnosti. Vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmemu jej zložíte či rozložíte do 2 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 116 cm a hmotnosťou 16 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovanom LCD displeji môžete sledovať základné informácie o kolobežke ako je aktuálna rýchlosť, stav batérie, indikáciu pripojenie cez bluetooth k mobilnému telefónu, jazdný režim v akom sa kolobežka nachádza a indikáciu osvetlenia. Tlačidlom na hornej strane displeja môžete prepínať medzi 2 jazdnými režimami pre obmedzenie max. Rýchlosti a zapínať osvetlenie.

Integrovaný USB výstup umožní nabíjanie vášho mobilného telefónu. Po pripojení kolobežky k mobilnému telefónu cez mobilnú aplikáciu VOLTAIK možno sledovať informácie o kolobežke ako sú: celková prejdená vzdialenosť, aktuálny prejdená vzdialenosť, nastavovať maximálna rýchlosť v jazdných režimoch, nastaviť aj rýchlosť pri ktorej dôjde k zapnutiu tempomatu. Kolobežku možno tiež zamknúť proti nechcené manipulácii vr. zadanie vlastného PIN.

Kolobežka je vodeodolná a prachuvzdorná podľa štandardu IP65 a je možné s ňou tak jazdiť aj za dažďa.

Batérii Li-Ion 12,5 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za približne 8 hodín. Túto nabíjacie dobu možno vďaka dvojitému nabíjaciemu portu a pripojením ďalšie nabíjačky skrátiť na polovicu - teda 4h. S kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách jej tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť je závislá od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možné na kolobežke dôjsť aj odstrkovaním s vypnutým motorom.
Kolobežka je vybavená funkciou inteligentného znižovania výkonu pred úplným vybitím. V tomto rezervnom režime postupne znižuje rýchlosť a dáva tak jazdcovi informáciu, že je potrebné ju nutne dobiť. Batériu ale nenechá v jednom okamihu úplne bez energie.

Výkonné predné LED svetlo dostatočne osvetlí priestor pred kolobežkou aj pri rýchlosti 25 km / h. Spolu so zadným svetlom s integrovanou odrazkou, predné bielu a bočnými oranžovými odrazkami môžete jazdiť bezpečne aj za tmy. Kolobežku spoľahlivo zastavíte duálny brzdou. Počas brzdenia zadnou kotúčovou brzdou sa automaticky aktivuje aj predná elektronická brzda, čo zvyšuje účinnosť brzdenia a znižuje opotrebenie brzdových doštičiek. Pri stlačení brzdovej páčky sa navyše výstražne rozbliká zadné brzdové svetlo.

Rám kolobežky vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka a magnézia znesie zaťaženie až 120 kg. Spĺňa tak prísne bezpečnostné normy. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 14 rokov.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 400 W
Kapacita batérie: 12,5 Ah / 36 V
Max. rýchlosť: 25 km / h
Dojazd na 1 nabitie: až 35 km
Rýchlosť nabíjania: 7-8 h; 2 nabíjačky 4 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 16 kg
Veľkosť pneu: 10 "
Druh pneu: 2x bezdušové machové bez rizika defektu
Odpruženie: zadná
Brzda: duálny - zadná kotúčová spolu s prednou elektronickou

OSTATNÉ PARAMETRE:
Multifunkčný vodeodolný displej
USB napájací port
Dva nabíjacie porty - možno urýchliť nabíjanie o 50%
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
Bluetooth mobilné aplikácie VOLTAIK
2 rýchlostné režimy
Odporúčaný vek: 14+
Výška jazdca: 155 - 195 cm
Výška riadidiel: 115 cm
Šírka riadidiel: 45cm
Výška nášľapu: 17,5 cm
Svetlá výška: 8,5 cm
Rozmer nášľapu: 45 x 14,5cm
Rozmery rozloženej kolobežky (v / š / d): 118/45/113 cm
Rozmery zložené kolobežky (v / š / d): 52/45/113 cm
Rýchly skladací mechanizmus
stojanček
blatníky
Materiál rámu: zliatina hliníka a magnézia
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 36 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Nabíjačka súčasťou balenia

Výrobca
Street Surfing
Pridajte hodnotenie produktu